Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Indigo Nails - Wiosenne targi Beauty Forum i Mistrzostwa Polski

data publikacji  2017-04-22  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Sezon wiosna-lato 2017 oficjalnie wystartował! Za nami marcowa edycja targów Beauty Forum, a wraz z nią premiera wielu długo oczekiwanych nowości Indigo Nails.

Miesiące przygotowań i ciężkiej pracy, zaowocowały spektakularnym sukcesem w postaci największego i jednocześnie najbardziej obleganego stoiska targów. Zapraszamy na relację!


Miami 2017

Tematem przewodnim naszego standu było gorące Miami. Odwiedzający na własnej skórze mogli poczuć wspaniały, wakacyjny klimat tego miejsca. Plażowe motywy, flamingi oraz pastelowe barwy nastrajały pozytywnie i przywodziły na myśl słoneczne, ciepłe dni. Miami to również miasto, które było inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji lakierów hybrydowych Indigo by Natalia Siwiec.

Tegoroczna kolekcja - Miami 2017 - zawiera aż 15 nowych, przepięknych odcieni. Wśród nich znalazło się:

9 intensywnych pasteli: Sugarmama, Miss America, My Summer Melons, Los Flamingos, Florida Dreams, Call Me Unicorn, Chiquita Banana, Don't Worry, Beach Happy i See U Later, Aligator
1 szalony neon Is It Pamela?
5 delikatnych odcieni nude: Coconut Milk, Pijama Party, Miami Nude, Strawberry Milk i Too Many Colors

Lakiery mają wspaniałą pigmentację i doskonale wpisują się w radosny, wiosenny klimat. Kolekcja ta z miejsca stała się największym hitem sprzedaży! Wiele klientek kupowało do swoich salonów od razu wszystkie 15 kolorów.

Do zakupów zachęcała z pewnością promocja 2+1, którą objęte były wszystkie lakiery hybrydowe, bazy oraz topy. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyła się m.in. Protein Base � - najpopularniejsza baza hybrydowa w Polsce, a także nowy top 3D Gloss, który zapewnia długotrwały blask bez zarysowań.

Rozchwytywane były również kolejne nowości, które swoją premierę miały w sobotę:

● neonowe efekty Syrenka �: Neon Lila, Neon Pink, Neon Orange, Neon Green i Neon Yellow
● przepiękny Pixel Effect w kolorze Kopciuszek
● precyzyjne pędzelki do zdobień Master NailArt 005 i 006.


Na naszym stoisku, zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, obecna była również autorka nowej kolekcji hybryd - modelka Natalia Siwiec - która podpisywała plakaty z najnowszej sesji w Miami oraz chętnie pozowała do zdjęć.


Mistrzostwa Polski Nail Design

Podczas targów Beauty Forum odbyły się także 19. Polskie Mistrzostwa Modelowania Paznokci oraz Mistrzostwa NailArt Trophy. Są to jedne z najbardziej wymagających krajowych mistrzostw skierowanych do stylistów paznokci.

Instruktorki Indigo Nails tradycyjnie wzięły udział w zawodach, startując w kategoriach żel, akryl oraz 3D Design. Wyniki mówią same za siebie - Team Indigo po raz kolejny sięgnął po najwyższe najwyższe laury, zdobywając 3 złote medale, srebro oraz brąz!

Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym stylistkom, za ich ciężką pracę, zaangażowanie i niezmienny profesjonalizm. Gratulacje również dla pozostałych uczestniczek.


Wyniki:

1 Miejsce Anna Faber Indigo Gliwice, kategoria: nailart 3D
1 Miejsce Agnieszka Mazur, Indigo Bełchatów, kategoria: żel
1 Miejsce Anna Skibicka Indigo Łódź, kategoria: akryl
2 Miejsce Lena Kurach Indigo Piaseczno, kategoria: żel
3 Miejsce Paulina Walaszczyk Indigo Łódź, kategoria: akryl

 


 


Komentarze

AdrionTrade
Keune Jott
Artego NASZ
Chantal
ADJ Trading - JuliArt nasz
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur