Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Akademia Maniewski - bądź najlepszy w swoim salonie!

data publikacji  2017-06-02  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Chcesz rozwijać kreatywność i szlifować warsztat? Warto uczyć się od najlepszych. Akademia Maniewski gromadzi w jednym miejscu specjalistów stylizacji, technik koloryzacji i upięć.

Regularne szkolenia na najwyższym poziomie to jedyna gwarancja rozwoju zawodowego i szansa, że klienci będą wracać. Nie warto uczyć się na własnych błędach, kiedy można korzystać z doświadczeń innych.


Maciej Maniewski sam uczestniczył w setkach, tysiącach szkoleń. Wie, co działa, a co jest stratą czasu i pieniędzy. Sam cały czas się rozwija, uczestnicząc w licznych wyjazdach do topowych akademii fryzjerskich (Toni&Guy, Vidal Sassoon). Szkoleniowców Allilon zaprosił na specjalny, pierwszy tego typu warsztat w Polsce. Dzięki ciągłemu rozwojowi w Akademii Maniewski spotkacie się z najbardziej wyszkoloną i kreatywną grupą instruktorów w kraju. Sprawdź, jak pracujemy i przekraczaj razem z nami granice fryzjerstwa – zachęca Maciej Maniewski.

Akademia organizuje też specjalne wyjazdowe pokazy Look&Learn. Najbardziej spektakularne odbywały się w Turynie i w warszawskim Teatrze Palladium podczas Hair M Show. Zainaugurowano wtedy działalność Hair M Club. To specjalna platforma edukacyjna, dzięki której każdy fryzjer może uczestniczyć w szkoleniach i rozwijać swój biznes, korzystając z unikatowych rozwiązań do pielęgnacji i koloryzacji włosów. Każde spotkanie z instruktorami Akademii to doskonałe źródło informacji, jak wykorzystać trendy w modzie i sztuce we fryzjerstwie. To również okazja do podzielenia się praktycznymi wskazówkami.


Akademia Maniewski oferuje trzy typy szkoleń:

CUT – sztuka precyzyjnego cięcia, awangardowe rozwiązania, profesjonalne techniki strzyżenia.

COLOR – najnowsze trendy w stylizacji, barwne inspiracje, kolorowe eksperymenty.

FINISH – perfekcyjne wykończenia stylizacji, modelowanie włosów oraz artystyczne upięcia.


Kwalifikacje podnosi również szkolenie CREATE z kreatywnego wykorzystania strzyżeń i technik koloryzacji. Akademię Maniewski tworzą pasjonaci, perfekcjoniści w swoim zawodzie, którzy pragną podzielić się swoją długoletnią praktyką i wiedzą. Dla nich praca to nie tylko nożyczki, ale także zaangażowanie, precyzja i doskonały kontakt z klientem. Instruktorzy Akademii cały czas pogłębiają i aktualizują swoją wiedzę na szkoleniach w Londynie, Los Angeles czy Mediolanie.

Podczas wiosennych szkoleń spotkacie się m.in. z: Maciejem Maniewskim, Sylwią Gaczorek, Anną Sadowską, Natalią Winiarską i Adamem Ślipko. Na co dzień można ich spotkać w salonach Maniewski w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Rzeszowie.


Wszystkie informacje na temat szkoleń, terminów i rezerwacji są dostępne na: www.maniewski.pl/akademia.
Zajrzyjcie też na nasz profil na FB:
www.facebook.com/maniewski.akademia

 


 


Komentarze

ab Moroccanoil
Davines
Keune Jott
MilaPro
b AdrionTrade
MilaPro VividColors

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur