Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Gandini Club dla Vitalitys już wkrótce w Polsce

data publikacji  2017-04-17  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Założyciel, twórca, mistrz Gigi Gandini bardzo wcześnie rozpoczął swoją przygodę z fryzjerstwem, w wieku 19 lat miał już swój salon.

Jego pasja i ciągłe poszukiwania stylu i nowych technik wielokrotnie były nagradzane na wielu międzynarodowych konkursach fryzjerskich w Europie i USA. W 1976 w Nowym Yorku sięgnął po najwyższy tytułu mistrza świata we fryzjerstwie we wszystkich kategoriach. Gigi Gandini, chcąc dzielić się swoją wiedzą i zamiłowaniem do fryzjerstwa otworzył szkołę fryzjerską, pod nazwą Gandini Club we Włoszech i innych krajach europejskich oraz w Bangkoku. Gandini Club to 40 lat doświadczenia, które nie wychodzi z mody bo jest tworzone z pasją, profesjonalizmem i otwartym spojrzeniem na otaczający świat mody.

Przez kilka lat mistrz piastował też stanowisko wiceprezesa międzynarodowej organizacji fryzjerskiej O.A.I. Związany był z najbardziej znanymi międzynarodowymi koncernami fryzjerskimi, gdzie pełnił rolę Dyrektora Artystycznego. Obecnie pełni tą funkcję w firmie Vitality’s, która obdarzyła go całkowitym zaufaniem w kreowaniu wizerunku marki. Połączenie produktów Vitality’s z tak znanym i doświadczonym stylistą jakim jest Gigi Gandini zaowocowało wykreowaniem marki, która oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości i profesjonalną edukację oraz nowe Trendy w modzie fryzjerskiej. Tworzone przez niego kolekcję są połączeniem klasycznej elegancji z nowoczesnymi technikami koloryzacji i stylizacji. Szereg propozycji, łatwych do odtworzenia przez fryzjera, wygodnych dla klientek; propozycji, które czują ducha i na nowo interpretują inspiracje z lat 80-tych. Przesłanie nowoczesności i elegancji, reprezentujące genezę nowej kobiety.


Gigi Gandini ma swoją grupę stylistów, którzy od lat poszukują razem z nim nowych inspiracji i rozwiązań w dziedzinie profesjonalnego fryzjerstwa. Wielokrotnie do współpracy zapraszani są też młodzi ludzie z całego świata, którzy pod okiem mistrza mogą rozwijać swój warsztat jak również wnosić powiew świeżości spojrzenia na modę i potrzeby młodego pokolenia. Pod nazwiskiem włoskiego stylisty, zrzeszonych jest kilkadziesiąt salonów we Włoszech, które oferują swoim klientom usługi na najwyższym światowym poziomie. Już wkrótce polscy fryzjerzy będą mogli dołączyć do Gandini Club w Polsce i cieszyć się warsztatem światowego fryzjerstwa. Bo – jak mawia Gandini Gandini – razem rośniemy, samemu zanikamy.


Już 10 i 11 czerwca Adrion Trade zaprasza na pierwszy w Polsce pokaz i warsztaty z Grupą Gigi Gandini.

 


 


Komentarze

b AdrionTrade
Kaaral manniskan
MilaPro
Artego NASZ
Keune Jott
Pravana

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur