Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Gandini Show - SAHARA wiosna lato 2017 dla VITALITYS

data publikacji  2017-03-24  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Mistrz Gigi Gandini nie przestaje nas zadziwiać w swojej kreatywności i niezwykle młodemu spojrzeniu na otaczający nas świat. Można śmiało powiedzieć, ze jest wizjonerem mody fryzjerskiej.

Grupa fryzjerów zrzeszonych wokół Gandini to zespół ludzi, dla których fryzjerstwo stanowi sens życia. Wrażliwość na kolory, skutkuje ciągłym poszukiwaniem nowych połączeń barw i zaskakujących zestawień. Większość inspiracji zaczerpnięta jest z natury i jej piękna. Najnowsza kolekcja wiosna/lato 2017 nosi nazwę Sahara. Stworzona została dla marki VITALITY’S, jako przewodnik po trendach w modzie fryzjerskiej na nadchodzący sezon.

Prezentacja nowej kolekcji odbyła się jak co roku w Weronie 25 lutego. Należy przypomnieć, że Gigi Gandini jest dyrektorem artystycznym marki VITALITY’S i od lat wznosi ta markę na wyżyny światowego fryzjerstwa.

W pokazie wzięło udział 14 stylistów i ponad 40 modelek. Prezentowana była moda damska i męska, od koloryzacji po fantastyczne upięcia. Deserem pokazu była moda ślubna w wykonaniu rewelacyjnej Rene. Jej upięcia to już legenda, która powraca w nowym wydaniu, gdzie włosy splatane są przy pomocy węzłów i warkoczy przy minimalnej ilości spinek i innych akcesoriów.

Kolory sezonu to kolory Sahary, ciepłego piasku oraz palety barw zachodzącego słońca. Fryzury nieco się wydłużają i odchodzi się od golenia maszynką. Technika strzyżenia tego sezonu zwana jest zig zag i pozwala na uzyskanie naturalnego efektu na włosach, które mają mieć wygląd „czesanych wiatrem”. To samo dotyczy męskiej mody, teraz zaciera się różnica pomiędzy męskim i damskim fryzjerstwem, ponieważ proponuje się dla panów fryzury znacznie dłuższe.

Powiew świeżości, przyniósł pokaz mody młodzieżowej, gdzie zastosowano nowe farby Tone z pastelowymi refleksami, które będą najmodniejszym dodatkiem nadchodzącego sezonu wiosna/lato 2017.

Polscy fryzjerzy będą mogli zobaczyć najnowszą kolekcją „SAHARA” na początku czerwca, ponieważ Adrion Trade zaprosił zespół Gandini Team do Polski. Będzie to również inauguracja powstania Gandini Club dla Vitality’s w Polsce.

 


 


Komentarze

Pravana
Davines
MilaPro VividColors
MilaPro
b AdrionTrade
ab Goldwell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur