Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Gandini - GENESI

data publikacji  2017-02-17  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Kolekcja jesień-zima 2016/2017 Hołd dla 40 rocznicy Zespołu Gandini. Genesi. Czyli początek, narodziny. To, co każdy z nas osiąga codziennie poprzez piękno.

To, co sprawia, że patrzymy do przodu, aby przewidzieć przyszłość. To, bez czego żaden pomysł, inspiracja, twórczość nie byłyby możliwe.

Genesi. Czyli początek, narodziny. Świadek założenia Zespołu Gandini w 1976 roku. To temu zespołowi – który towarzyszył mu w najbardziej ekscytujących momentach, takich jak zwycięstwo w Mistrzostwach Świata w Nowym Jorku, a dziesięć lat później w Weronie, ale także w wytrwałym i ciągłym dążeniu do ustanawiania trendów – Gigi Gandini oraz Renée i Gianni zadedykowali kolekcję jesień-zima 2016/2017.

Szereg propozycji, łatwych do odtworzenia przez fryzjera, wygodnych dla klientek; propozycji, które czują ducha i na nowo interpretują inspiracje z lat 80-tych. Przesłanie nowoczesności i elegancji, reprezentujące genezę nowej kobiety.

Jej portret jest oczywiście sygnowany przez szefów Zespołu, którzy wraz z Gigim zidentyfikowali oryginalne kody stylu. Bo – jak mawia Gandini – razem rośniemy, samemu zanikamy.

Zdjęcia: PAULO RENFTLE, Stylizacje: GIUSEPPE DICECCA, Make-up: ALEMKA KRUPIC

 


 


Komentarze

Montibello
Artego NASZ
Pravana
Keune Jott
MilaPro
MilaPro VividColors

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur