Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Warszawa - Targi fryzjerskie i kosmetyczne ON HAIR by Cosmoprof, dawniej HAIR FORUM (24-25 październik 2020)


Data rozpoczęcia: 24 października 2020

Targi ON HAIR by Cosmoprof (dawniej Hair Forum). Zmieniamy nazwę targów! W związku z przejęciem holdingu Health and Beauty przez Bologna Fiere COSMOPROF, jednego ze światowych liderów w sektorze imprez wystawienniczych dla branży hair & beauty, otwierają się przed nami nowe możliwości rozwoju. Od 2020 roku nasze targi odbędą się pod szyldem ON HAIR Warsaw by Cosmoprof Worldwide Bologna! 

Inspirująca przestrzeń w nowej lokalizacji – imponujący obszar wystawienniczy i nowoczesna infrastruktura Centrum Targowo-Konferencyjnego Global Expo – optymalne warunki i rozwiązania dla wystawców i zwiedzających.

Zrób z nami krok w przyszłość!

Szósta edycja to nie tylko nowe miejsce, ale też nowe koncepcje i ciekawe perspektywy dalszych zmian. W związku z przejęciem holdingu Health and Beauty przez Bologna Fiere COSMOPROF, jednego ze światowych liderów w sektorze imprez wystawienniczych dla branży hair & beauty, otwierają się przed nami nowe możliwości rozwoju i wdrażania atrakcyjnych rozwiązań. Synergia doświadczenia i potencjału owocuje precyzyjnie skomponowaną ofertą dla profesjonalistów. Już dziś możemy zakomunikować, iż w 2020 roku Hair Forum odbędzie się pod nowym szyldem ON HAIR Warsaw by Cosmoprof Worldwide Bologna! To będzie wyjątkowa premiera!

ON HAIR, czyli Międzynarodowe targi i Kongres dla branży fryzjerskiej, to prestiżowa impreza o sprecyzowanej i starannie dopracowanej formule, która zaspokoi potrzeby wszystkich fanów branży fryzjerskiej - zarówno zaawansowanych specjalistów jak i początkujących miłośników tej sztuki.

ON HAIR to miejsce twórczych spotkań, kontaktów oferujących nowe perspektywy, inspirujących i zapadających w pamięć widowiskowych prezentacji, emocjonujących mistrzostw i konkursów oraz doskonałych możliwości poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych doświadczeń. Tu piękno spotyka się z pasją, a kreacja z pragnieniem doskonalenia umiejętności.


Show & more!

Sercem targów ON HAIR jak co roku stanie się Scena Główna która zaoferuje moc wrażeń i doznań estetycznych. To tu będzie miał miejsce wyjątkowy spektakl łączący w widowiskowy sposób fryzjerstwo, sztuki plastyczne, modę, make-up i efekty audiowizualne. To tu największe sławy z różnych stron świata będą zachwycać widzów feerią barw i magnetycznym urokiem oryginalnych stylizacji.

Edukacja

Naszym atutem od lat pozostaje niezwykle szeroka oferta edukacyjna. Wszystkich, którzy pragną doskonalić rzemiosło i poznać najnowsze techniki strzyżenia, koloryzacji i stylizacji, zapraszamy na widownię Sceny Kongresowej. To właśnie tu przez dwa dni znani i cenieni wykładowcy będą dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem, inspirować i zachęcać do wypróbowania innowacyjnych metod pracy. Bogaty program szkoleniowy Look & Learn to wykłady połączone z praktyką odbywające się w salach kongresowych. Program tworzymy we współpracy ze znanymi akademiami fryzjerskimi. Szkolenie te cieszą się ogromną popularnością podczas każdej edycji.

Mistrz i uczeń

Niezwykle ważnym punktem programu edukacyjnego są propozycje szkoleniowe skierowane do adeptów sztuki fryzjerskiej i ich nauczycieli. W tym celu przygotowaliśmy specjalne strefy: Strefę Ucznia, gdzie ambitni uczniowie mogą nabrać szlifów pod okiem najlepszych szkoleniowców, oraz Strefę Nauczyciela, w której eksperci przybliżą najnowsze zagadnienia edukacyjne i innowacyjne programy szkoleniowe.

W walce o tytuły!

Nieodłącznym elementem targów będą także w nadchodzącej edycji emocjonujące konkurencje mistrzowskie dla profesjonalistów oraz konkurs dla uczniów szkół fryzjerskich. Jury złożone z wybitnych specjalistów i autorytetów branży wyłoni zwycięzców poszczególnych konkurencji i kategorii – najlepsi otrzymają staże w prestiżowych salonach fryzjerskich w Polsce, m.in. u Leszka Czajki.


Zobacz najnowsze informacje o targach


Małgorzata Szulc
Dyrektor Zarządzająca
tel: +48 22 858 79 55 | kom. 603 776 199 | fax: +48 22 858 79 53
e-mail: malgorzata.szulc@health-and-beauty.com.pl
www.onhair.com.pl


Davines
Targi Katowice Festiwal Hair&Beauty
AdrionTrade
Goldwell
Mila Pro

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur