Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Londyn - SALON INTERNATIONAL 2019 (05-07 października 2019)


Data rozpoczęcia: 5 października 2019

Salon International jest największym wydarzeniem w kalendarzu branży fryzjerskiej i w dniach 05-07 października 2019 znów zawita do hali ExCell London. 

W programie znajdują się największe nazwiska świata fryzjerskiego w trakcie pokazów zainspirują widzów do skorzystania z wielu ofert edukacyjnych. Możliwość skorzystania z ekskluzywnych propozycji dedykowanych w trakcie pokazów oraz możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami - to wszystko zapewnia Salon International swoim gościom.

Można będzie zobaczyć najlepszych edukatorów na HJ&HJ Men Stages oraz, podziwiać najnowszej generacji gwiazdy na scenie Choosehair New Talent.

Salon Live będzie gościł wiodące zespoły artystyczne prezentujące swoje pokazy: Sasson Academy, Schwarzkopf Professional z prezentacją Tyler Jonston, Lesley Jennison, Hooker&Young and X-presion, Patric Cameron, Trevor Sorbie, Rush, Babyliss PRO, Mahogany i po raz pierwszy w 2018 r.: Cult LA Colorist & Hair Activist, Guy Tang i również Tony&Guy Main Stage. Wszystkie prezentacje to pełnia inspiracji, informacji i edukacji.

Salon International to najlepsze miejsce by dać się zainspirować, zobaczyć i spróbować najnowszych produktów i urządzeń, spotkać profesjonalnych edukatorów.


Już dziś zapisz w swoim kalendarzu datę wydarzenia, którego nie wolno przegapić.
 

Zobacz foto relacje z Salon International 2018


Keune Jott
Targi Look 2020

Kemon
Kemon
Artego NASZ

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur