Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Poznań - Targi fryzjerskie i kosmetyczne LOOK i BEAUTY VISION 2019 (06-07 kwiecień 2019)


Data rozpoczęcia: 6 kwietnia 2019

 Na targach fryzjerskich LOOK inspirujemy nowymi trendami, pokazujemy topowe marki, a także organizujemy konkursy, na które fryzjerzy czekają cały rok! Atrakcje LOOKa są skierowane przede wszystkim dla profesjonalistów, ale osoby spoza branży również znajdą tu mnóstwo pomysłów na stylizacje włosów i tysiące profesjonalnych produktów.

Równocześnie z targami LOOK odbywa się forum kosmetyczne beautyVISION. Na ekspozycji obu wydarzeń pojawi się ok. 400 marek! Do zwiedzania dwóch imprez targowych upoważnia jeden bilet wstępu.

W programie imprez znajdziecie: prestiżowe konkursy fryzjerskie, pokazy gwiazd, seminaria, premiery kolekcji i wykłady prowadzone przez ekspertów.

Pracujesz w salonie fryzjerskim, jesteś stylistą, barberem, nauczycielem szkoły fryzjerskiej lub jeszcze się uczysz? Odwiedź targi fryzjerskie LOOK, aby poznać światowe trendy!

☑ Zobacz gwiazdy fryzjerstwa w akcji.
☑ Zdobądź zachwycające produkty. Znajdziesz u nas ok. 400 renomowanych marek!*
*wystawcy targów LOOK i beautyVISION
☑ Bądź najlepszy! Zainspiruj się trendami, aby zachwycać klientów nowymi stylizacjami.
☑ Zmierz się z najlepszymi fryzjerami w ramach prestiżowych konkursów.
☑ Poszerz swoją wiedzę podczas pokazów, wykładów, szkoleń Look&Learn i spotkań branżowych;
☑ Spotkaj znajomych, partnerów biznesowych oraz znanych ambasadorów marek. Targi odwiedzili już m.in.: Andrzej Wierzbicki, Tomasz Schmidt, Maciej Maniewski, Edyta Górniak, Margaret, Cleo, Michał Szpak, Agnieszka Kaczorowska, Rafał Maślak czy Rafał Jonkisz.

Udział w KREATORZE jest szansą na błyskawiczny rozwój kariery dla fryzjerów w każdym wieku o różnym stażu pracy. Nasi byli uczestnicy, a obecnie uznani szkoleniowcy i gwiazdy fryzjerstwa to między innymi: Robert Wypych, Maria Korzeniowska, Beata Dysiewicz, Alicja Glos-Krawczyk, Przemysław Kania, Olga Sobocińska, Rafał Szydłowski, Iwona Klimczak, Bartosz Szydlak i wielu innych.

Uczestnicy są zachęcani do przekraczania granic wyobraźni, stosowania własnych technik i realizacji odważnych wizji. KREATOR to nie tylko fryzura (mimo, że ona jest najważniejsza), ale także oryginalny i spójny z resztą wizerunku makijaż oraz charakterystyczny ubiór. Każdy detal ma tu znaczenie! W tym roku fryzjerzy zmierzą się w 5 kategoriach.

Na zwycięzców konkursu KREATOR czekają atrakcyjne nagrody. Do wygrania są profesjonalne kursy fryzjerskie i kosmetyki. Śledź naszą stronę i fanpage - już wkrótce będziemy pisać o terminach i zasadach udziału w konkursie KREATOR.

 


Do zobaczenia 06-07 kwietnia 2019 roku!
 


Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 10
look.mtp.pl

Zespół Projektowy Targów beautyVISION
look-beautyvisionwebm@mtp.pl

Dyrektor Projektu
Barbara Vogt
tel. 61 869 2341, fax 61 869 2953


Moroccanoil
Hairmes Wróblewski Tomasz Stangierski
Davines
berendowicz-kublin.pl
aa Targi LOOK 2019

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur