Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Poznań - Targi fryzjerskie i kosmetyczne LOOK i BEAUTY VISION 2019 (06-07 kwiecień 2019)


Data rozpoczęcia: 6 kwietnia 2019

 Na targach fryzjerskich LOOK inspirujemy nowymi trendami, pokazujemy topowe marki, a także organizujemy konkursy, na które fryzjerzy czekają cały rok! Atrakcje LOOKa są skierowane przede wszystkim dla profesjonalistów, ale osoby spoza branży również znajdą tu mnóstwo pomysłów na stylizacje włosów i tysiące profesjonalnych produktów.

Równocześnie z targami LOOK odbywa się forum kosmetyczne beautyVISION. Na ekspozycji obu wydarzeń pojawi się ok. 400 marek! Do zwiedzania dwóch imprez targowych upoważnia jeden bilet wstępu.

W programie imprez znajdziecie: prestiżowe konkursy fryzjerskie, pokazy gwiazd, seminaria, premiery kolekcji i wykłady prowadzone przez ekspertów.

Pracujesz w salonie fryzjerskim, jesteś stylistą, barberem, nauczycielem szkoły fryzjerskiej lub jeszcze się uczysz? Odwiedź targi fryzjerskie LOOK, aby poznać światowe trendy!

☑ Zobacz gwiazdy fryzjerstwa w akcji.
☑ Zdobądź zachwycające produkty. Znajdziesz u nas ok. 400 renomowanych marek!*
*wystawcy targów LOOK i beautyVISION
☑ Bądź najlepszy! Zainspiruj się trendami, aby zachwycać klientów nowymi stylizacjami.
☑ Zmierz się z najlepszymi fryzjerami w ramach prestiżowych konkursów.
☑ Poszerz swoją wiedzę podczas pokazów, wykładów, szkoleń Look&Learn i spotkań branżowych;
☑ Spotkaj znajomych, partnerów biznesowych oraz znanych ambasadorów marek. Targi odwiedzili już m.in.: Andrzej Wierzbicki, Tomasz Schmidt, Maciej Maniewski, Edyta Górniak, Margaret, Cleo, Michał Szpak, Agnieszka Kaczorowska, Rafał Maślak czy Rafał Jonkisz.

Udział w KREATORZE jest szansą na błyskawiczny rozwój kariery dla fryzjerów w każdym wieku o różnym stażu pracy. Nasi byli uczestnicy, a obecnie uznani szkoleniowcy i gwiazdy fryzjerstwa to między innymi: Robert Wypych, Maria Korzeniowska, Beata Dysiewicz, Alicja Glos-Krawczyk, Przemysław Kania, Olga Sobocińska, Rafał Szydłowski, Iwona Klimczak, Bartosz Szydlak i wielu innych.

Uczestnicy są zachęcani do przekraczania granic wyobraźni, stosowania własnych technik i realizacji odważnych wizji. KREATOR to nie tylko fryzura (mimo, że ona jest najważniejsza), ale także oryginalny i spójny z resztą wizerunku makijaż oraz charakterystyczny ubiór. Każdy detal ma tu znaczenie! W tym roku fryzjerzy zmierzą się w 5 kategoriach.

Na zwycięzców konkursu KREATOR czekają atrakcyjne nagrody. Do wygrania są profesjonalne kursy fryzjerskie i kosmetyki. Śledź naszą stronę i fanpage - już wkrótce będziemy pisać o terminach i zasadach udziału w konkursie KREATOR.

 


Do zobaczenia 06-07 kwietnia 2019 roku!
 


Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 10
look.mtp.pl

Zespół Projektowy Targów beautyVISION
look-beautyvisionwebm@mtp.pl

Dyrektor Projektu
Barbara Vogt
tel. 61 869 2341, fax 61 869 2953


Wella Eimi
Hairmes Wróblewski Tomasz Stangierski

HT Baner


przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur