Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Katowice - HAIR FAIR & BEAUTY FAIR, Festiwal fryzjerski (01-02 wrzesień 2018)


Data rozpoczęcia: 1 września 2018

18 Festiwal i Targi Hair Fair & Beauty Fair w Katowicach. Najbardziej wyczekiwana impreza branży fryzjerskiej i zarazem największe święto fryzjerów w Polsce. Festiwal Fryzjerski Hair Fair w Katowicach. Nowe miejsce – nowe możliwości. Spotykamy się w sercu Katowic – w najnowocześniejszej hali w Polsce – MCK & SPODEK w dniach 1 i 2 wrzesień 2018. 18 odsłona Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair zapowiada się jako WYDARZENIE ROKU w branży fryzjerskiej. 

Tej jesieni będziemy uczestniczyć w kolejnej rewolucji w historii Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair. Ta doskonale znana, świetnie rozwijająca się i zaskakująca z roku na rok impreza branży fryzjerskiej odbędzie się w sercu Katowic – w najnowocześniejszej hali w Polsce – MCK & SPODEK w dniach 25 i 26 listopada 2017.


Zapraszamy wszystkich fryzjerów, stylistów, kolorystów udziału w tym wielkim święcie branży fryzjerskiej. Wraz z setkami najważniejszych osób w branży, sympatykami Festiwalu, miłośnikami fryzjerstwa, aktywnymi fryzjerami stylistami, artystami światowego formatu, mistrzami i uczniami… spotkamy się w Katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK & Spodek).

Wraz nową lokalizacją impreza zyskuje absolutnie wyjątkową przestrzeń i możliwości dalszego rozwoju, ponieważ organizatorzy już teraz zapowiadają rewolucyjne zmiany zmierzające do zaspokojenia zawodowych potrzeb najbardziej wymagających profesjonalistów.


Już ubiegły rok Festiwalu – w nowej lokalizacji, w samym sercu Katowic, w supernowoczesnym obiekcie Międzynarodowego Centrum Kongresowego, zapowiadał sukces – i tak się stało.

Ubiegłoroczną imprezę odwiedziło ponad 13 tysięcy osób, a w tym roku z dumą odnotowaliśmy kolejny rekord frekwencyjny: blisko 16 tys. osób!!!


Już teraz zapraszamy na XVIII edycję Festiwalu
do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach
W NOWYM TERMINIE: 1-2 WRZEŚNIA 2018.
Tak więc - do zobaczenia w Katowicach!!!


Kontakt organizacyjny:
Międzynarodowe Centrum Kongresowe, plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice
targi@wats.pl, www.festiwalfryzjerski.pl

Ewa Korepta (Project Director) tel. 601 313 515 ekorepta@wats.pltunein

aa Targi LOOK 2019
Kemon
Targi HairForum

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur