Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Gdańsk - URODA 2017 Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie (07-08 październik 2017)


Data rozpoczęcia: 7 października 2017

Zapraszamy serdecznie do udziału w jubileuszowej 20 edycji Targów Kosmetyczno - Fryzjerskich URODA organizowanych w Gdańsku w dniach 7-8 października 2017. Miło nam poinformować Państwa, że ubiegłoroczna edycja targów URODA, zarówno w opinii mediów, wystawców jak i gości zakończyła się sukcesem!

Była to edycja rekordowa pod każdym względem!
W targach wzięło udział ponad 320 firm i marek a odwiedziło je ponad 8 000 gości. Zanotowaliśmy zatem znaczący wzrost liczby wystawców (o 20%) i odwiedzających (ponad 30 %), z czego jesteśmy dumni i co sugeruje dalszy rozwój naszej imprezy. Targi zajęły 2 000 m.kw powierzchni więcej (czyli 2,5 hali). W tym roku planujemy, że impreza zajmie już 3 hale /12 000 m.kw/. Zarówno wystawcy, odwiedzający jak i media ocenili imprezę jako sukces!Warto zatem wziąć udział i zaprezentować swoją ofertę podczas jubileuszowej 20 edycji targów URODA, które cieszą wciąż rosnącą popularnością wśród branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Skierowane są przede wszystkim do klientów branżowych, ale są licznie odwiedzane również przez klientów indywidualnych zainteresowanych nowościami pojawiającymi się na rynku.

Silną stroną targów jest również bardzo bogaty program – ponad 50 wydarzeń towarzyszących targom, w tym: seminariów, pokazów, konkursów i mistrzostw – co zapewnia dużą frekwencję.


URODA to:

największe targi kosmetyczno-fryzjerskie w Północnej Polsce, możliwość dotarcia do ponad 8 000 odwiedzających z Trójmiasta, Pomorza oraz całej Polski. Doskonałe warunki wystawiennicze – targi w nowoczesnym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO zlokalizowane w pobliżu stadionu Energa Arena Gdańsk. (12 000 m2 powierzchni wystawienniczej, 1130 miejsc w centrum konferencyjnym, w sumie ponad 2000 miejsc parkingowych).
Będzie dla nas zaszczytem gościć Państwa na naszych targach w Gdańsku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO.

Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA 2016 - foto relacja


KONTAKT

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

Dyrektor projektu
Dorota Solochewicz
d.solochewicz@mtgsa.com.pl
tel.58 55 49 204, 601 894 332

więcej informacji: www.urodatargi.plberendowicz-kublin.pl
Alfaparf
Uroda

Kemon

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur