Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Warszawa - Targi fryzjerskie i kosmetyczne HAIR FORUM Poland 2017 (21-22 Październik 2017)


Data rozpoczęcia: 21 października 2017

HAIR FORUM POLAND 2017 to targi trendów w branży fryzjerskiej: znane marki, top-styliści, pokazy na żywo z udziałem gwiazd. Targi HAIR FORUM Poland 2017 to bez wątpienia bardzo ważne wydarzenie dla branży fryzjerskiej i kosmetycznej.

Oprócz powierzchni wystawienniczej, na której swoją ofertę zaprezentowały firmy i marki branży fryzjerskiej, pojawiła się także scena Hair Show Point, gdzie przez cały targowy weekend miały miejsce niebagatelne pokazy, a także finały mistrzostw. Głodnych wiedzy przyciągnęła scena Hair Artists Congress, gdzie przez dwa dni targowe największe autorytety branży dzieliły się swoją wiedzą.

Podczas targów HAIR FORUM odbędą się następujące mistrzostwa:

YOUNG TALENT CUP – Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Sztuki Fryzjerskiej
HAIR MASTER CUP – Ogólnopolskie Mistrzostwa Artystów Fryzjerstwa.


Już dziś warto zaznaczyć tę datę w kalendarzu. Zapraszamy do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska na ul. Marsa 56C w Warszawie.


LOKALIZACJA

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56c, 04-242 Warszawa.

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska to jeden z najnowocześniejszych obiektów wystawienniczo-eventowych w Polsce. Jest w pełni dostosowane do organizacji targów, zjazdów, konferencji i eventów, w tym bankietów, koncertów czy zawodów sportowych. Zapewnia największą w stolicy przestrzeń aranżacyjną pod jednym dachem, bo aż 10 000 mkw. Nowoczesne rozwiązania, szerokie bramy rozładunkowe, specjalne podjazdy dla samochodów ciężarowych oraz bezsłupowa konstrukcja umożliwiają pełną swobodę adaptacyjną, nawet w przypadku niestandardowych aranżacji i skomplikowanych konstrukcji. Komfortowe warunki dla organizacji wydarzeń o różnej skali i profilu zapewniają też nowoczesne zaplecze biurowo-konferencyjne oraz zaawansowane rozwiązania teleinformatyczne stosowane w obsłudze uczestników. Na terenie kompleksu o powierzchni 15 200 mkw. znajduje się też 4 000 mkw. zewnętrznej powierzchni wystawienniczej oraz parking na 1 500 samochodów.


Bilety będzie można zakupić w kasach podczas weekendu targowego. Kasy biletowe będą czynne od godziny 9.00.
Akceptowalne formy płatności za bilety w kasie targowej: karta płatnicza i gotówka.
W holu głównym centrum targowego są dwa bankomaty EURONET i PEKAO SA.


BEZPŁATNY TRANSPORT z centrum Warszawy
Autobus kursuje co półgodziny z ul. Emilii Plater (spod obecnego Muzeum Sztuki Nowoczesnej) począwszy od godz. 9.30. Ostatni autobus odjedzie z hali MT Polska w sobotę o 18:30, w niedzielę o 17:30.


Więcej informacji na temat Targów Hair Forum Poland zajdziecie Państwo na www.hair-forum.com.pl


Zobacz foto relacje z targów HAIR FORUM Poland 2016


Gnatyshyn
b Wella Magma

HT Baner
Keune Jott
Hairmes Wróblewski Tomasz Stangierski

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur