Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

URODA 2013 - Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie

data publikacji  2013-12-07  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

16. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA odbyły się w pierwszy weekend października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo. URODA to 180 marek i firm, premiery, nowości, trendy, pokazy i szkolenia oraz blisko 6 tysięcy odwiedzających.

Targi powstały przy współpracy wielu partnerów m.in. firmy EURO FASHION – Akademia Paznokcia, Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner, Szkoły Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej „Beauty Art”, Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, firmy JBS Przedstawiciela marek Goldwell, KMS California, Olymp i Efalock, a także sieci sklepów FaleLokiKoki przedstawiciela marek Kemon, artego i Montibello, którym przedsięwzięcie URODA zawdzięcza swój autorski program.

URODA to wiele atrakcyjnych wydarzeń zarówno dla branży jak i publiczności m.in.:
• 2. MIĘDZYNARODOWY KONGRES WIZAŻYSTÓW pod patronatem Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner. Temat „Nadrzędna rola brwi w kreowaniu wyrazu twarzy”.
• 3. OTWARTE MISTRZOSTWA WIŻAŻU I STYLIZACJI pod patronatem Szkoły Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej „BEAUTY ART”. Temat „Kobieta na antypodach”
• ”NOWOCZESNE ODMŁADZANIE W WYMIARZE ZDROWIA, ESTETYKI I ETYKI” Ogólnopolska konferencja naukowa, pod patronatem Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, Wydział w Gdyni.
• 14. MISTRZOSTWA MAKIJAZU KOBIETY DOJRZAŁEJ „Biznes lunch” pod patronatem Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner.
MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA MAKIJAŻU KOBIETY DOJRZAŁEJ „Nude look" ” pod patronatem Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner.
•16. POLSKIE MISTRZOSTWA ZDOBIENIA PAZNOKCI NAIL ART POLAND i INTERNATIONAL NAIL ART CHAMPIOSHIPS, temat „Bohaterowie horrorów”. org. EURO FASHION, Akademia Paznokcia
• 10. OTWARTE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA PINK&WHITE, org. Euro Fashion,
• 7. KONKURS FRYZJERSKI HAIR DESIGN
• URODA HAIR SHOW - najnowsze trendy fryzjerskie w cięciu, czesaniu i koloryzacji.
KNOW MY SKILLS ON NECTAYA - pokaz fryzur KMS Kalifornia i Goldwell przygotowany przez Barber Shop i R. SMARZ Professional Hair
ROMANTIC INSPIRATION - pokaz fryzjerski marki Kemon, styliści: Szymon Niemczyński, Edyta Sobota, Łukasz Sekuła
KOLEKCJA FRYZUR Voodoo - pokaz fryzjerski marki Artego
KREATYWNE KOLORYZACJE COLOR ID – pokazy marki Wella Professionals w wykonaniu salonu P. Roccialli

Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Telewizji TTV z programem „Ostre cięcie” oraz spotkania z prowadzącymi program - Andrzejem Wierzbickim i Tomaszem Schmidtem.

Stoisko wydawnicze Hair Trendy przyciągało uwagę bardzo wielu zwiedzających, najnowszym innowacyjnym projektem jakim jest nadawany od 1 października program z muzyką, wiadomościami i audycjami branżowymi w internetowym Radiu Hair Trendy dla salonów fryzjerskich, bez opłat dla ZAIKS, STOART, SPAV, ZASP.
W trakcie targów zaproszeni goście udzielali wywiadów naszemu reporterowi a materiał z tego spotkania był emitowany na antenie.

Na przygotowanej specjalnie dla profesjonalistów scenie pokazowej Wystawcy targów prezentowali gościom branżowym oraz wszystkim zainteresowanym najnowsze linie, serie kosmetyków, produkty, oraz wszelkiego rodzaju zabiegi.

ELITE URODA SALON
Najlepszy Salon Piękności - NEW SKIN CLINIC z Gdyni
OTWARTE MISTRZOSTWA WIZAŻU I STYLIZACJI "Kobieta na antypodach"
I miejsce - Malwina Siwiec
II miejsce - Karolina Grzeszczuk
III miejsce - Katarzyna Suchocka
Wyróżnienie Magazynu Make-up Trendy - Alicja Iwańczuk
Wyróżnienie firmy Stara Mydlarnia - Monika Wyszomierska

14. MISTRZOSTWA MAKIJAŻU KOBIETY DOJRZAŁEJ „Biznes lunch”
I miejsce - Sylwia Ratajczyk
II miejsce -Agnieszka Śliwowska
III miejsce - Anna Mucha
IV miejsce - Marzena Okoń
V miejsce - Anna Sudyk

2. MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA MAKIJAŻU KOBIETY DOJRZAŁEJ „Nude look”
I miejsce - Iryna Brailian-Kovwlczuk
II miejsce - Agnieszka Śliwowska
III miejsce - Judith Kovarova

16. POLSKIE MISTRZOSTWA ZDOBIENIA PAZNOKCI NAIL ART POLAND
INTERNATIONAL NAIL ART CHAMPIONSHIP
XVI NAIL ART CHAMPIONSHIP 2013 „Bohaterowie horrorów”
I miejsce Joanna Rozwadowska
II miejsce Ałła Kinder
III miejsce Robert Klonowski
KONKURS FRYZJESKI HAIR DESIGN 2013
• kategoria fryzjerstwo męskie
I miejsce - Paweł Stempa
II miejsce - Natalia Piesik
III miejsce - Piotr Karczewski
IV miejsce - Agnieszka Jakubowska

• kategoria fryzjerstwo damskie
I miejsce - Beata Leśniak
II miejsce - Anna Wściubiak
III miejsce - Weronika Raczyńska
IV miejsce Damian Witkowski
V Miejsce - Kamil Szklarz
VI miejsce - Natalia Kierznikiewicz

Nagrody specjalne
• prowadzących program „Ostre cięcie” Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta
Natalia Kierznikiewicz i Beata Leśniak
• Salonu Roccialli /staż w salonie
Natalia Piesik

 


 


Komentarze

berendowicz-kublin.pl
Indigo Nails
Targi Warszawa Hair Forum nasz
targi warszawa BeautyDays 2018 - Ptak Warsaw Expo
Keune Jott

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur