Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Agnieszka Węgrzyn - Wiosenne koloryzacje i stylizacje fryzur

data publikacji  2018-04-11  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Po długim okresie zimna i szarości przychodzi przebudzenie. Wiosna przynosi nam coraz więcej słońca i energii. Dlatego na włosach królować będą kolory jaśniejsze i żywsze niż w mijającym sezonie. Wśród blondów dominować będą ciepłe, złociste tony.  

Aby subtelnie podkreślić naturalną urodę klientki, warto sięgnąć po wyrafinowany brąz o orzechowej głębi. Winna czerwień oraz miedź nadal będą wpisywać się w główne trendy. Wciąż będzie trwać moda na pastelowe tony, jednak zamiast różu przeważać będzie fiolet. Fiolet to dominujący trend tej wiosny, nie tylko w wersji eterycznej lawendy, ale również w intensywnych odcieniach, czy jako wariacja czekoladowego brązu z domieszką śliwki.

Wszystkie te kolory uzyskasz dzięki koloryzacji Geneza. Dodatkowo zawiera ona składniki, które chronią włosy i odżywiają ich strukturę.

Wraz z nadejściem nowego sezonu będziemy skłaniać się ku naturalnym stylizacjom. Długie włosy, delikatnie falowane oraz zamierzony nieład to najgorętsze fryzury. Charakterystycznym elementem będzie też grzywka, obfita i pełna objętości. Często będziemy sięgać po fantazyjne akcesoria, barwne opaski, spinki i ozdoby, które pozwolą na tworzenie kreatywnych fryzur. Ekscytujące trendy odkryjemy w stylizacji męskiej. Wiosna 2018 to uśmiech w stronę panów z kręconymi włosami.

Głównym motywem męskich kreacji będą dłuższe włosy, również w bocznych partiach głowy. Zarówno ułożone w zamierzony efekt messy hair jak również w eleganckim uczesaniu z równym przedziałkiem. Kolejna propozycja to fryzura z górną partią włosów swobodnie opadającą na czoło, inspirowana surferskimi falami. Eksperymentując z kreacją męskich fryzur, warto sięgnąć po trzy najnowsze pasty linii VIA marki Lecher.

Każda z nich różni się formułą i przeznaczeniem, dzięki czemu stanowią niezbędne narzędzie w stylizacji.


Agnieszka Węgrzyn. Stylistka, wybitny ekspert oraz specjalistka w prowadzeniu pokazów i szkoleń. Właścicielka prestiżowego salonu. Od pięciu lat wykłada w szkole fryzjerskiej. Jednak największą radość czerpie z możliwości dzielenia się wiedzą, zarówno teoretyczną, jak i praktyczną na temat marki Lecher, z którą związana jest na stałe.

 

 


 


Komentarze

Targi Hair Forum Warszawa
Hairmes Wróblewski Tomasz Stangierski
Kemon


Targi Katowice

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur